Szkoła Żywiołów

Zdecyduj: Kim chcesz być? Z kim chcesz walczyć? Kogo chcesz zniszczyć? Jedna decyzja zmieni Twoje życie...

Ogłoszenie

To co? Powoli byśmy zaczynali (nareszcie). Twórzcie opisy swoich sypialni. Nauczycieli proszę także o opisanie sal do nauki oraz pokojów wspólnych i łazienek dla swoich uczniów. Proszę na razie pisać posty tylko przy bramie wejściowej i w przedsionku. Pogoda: Na dworze szaleje burza. Dniem i nocą jest bardzo ciemno.

#1 2011-11-20 13:43:52

 Damian_Blaszak

Nowy uczeń

26295694
Skąd: Drodowo
Zarejestrowany: 2011-11-20
Posty: 1
WWW

KP Syren

imię: Virmor

Nazwisko: Ketop

Żywioł: Woda

Wiek: 7

Wygląd: Często chodzi w długich spodniach dżinsowych, bluzkę z frendzelkami, czapkę pełną lub z daszkiem. wodyskóra – jasna, trudna do opalenia;     budowa ciała - typowa z mocno zarysowanymi mięśniami; oczy - niebieskie; włosy - granatowo-czarne. Nosi czerwone skarpetki i zielone buty. Jego oczy są małe ale nie tak małe żeby nic nie było widać. Mały zadarty nos, jest niskiego wzrostu.

Charakter: Jest bardzo wrażliwy, jest bezpieczy, jest bardzo uprzejmy, ostrożny, skromny. Lubią rzeczy niezbadane i tajemnicze, Jest zawsze gotowi do pomocy.

Bagaż:
- pieniądze 30
- portfel
- eliksir życia/przywrócenia
- klepsydra/zegarek
- miotła/coś do transportowania się
- proszek życzeń


HISTORIA : -Urodzenie

Urodziłem się 20:05.1997roku.
Moje miejsce narodzin to dom. Ten dom był magiczny moi rodzice to czarodzieje myśleli, że będę miał moc po jakimś z rodziców. Tak nie było, bardzo lubiłem pływać w wieku czterech lat pływałem sam.
DWA LATA PÓŹNIEJ:
Pewnego razu kąpałem się w wannie i wytarłem się itd I chciałem wylać wodę kiedy nagle podnosząc rękę do miski by ją złapać podniosła się woda następnie spróbowałem jeszcze raz i udało mi się unieść wodę ćwiczyłem piętnaście razy i gdy uniosłem wodę zrobiłem ją w formie węża nie mogłem tego kontrolować jeszcze raz podniosłem rękę na węża z wody i wtedy poczułem się tak jakbym nim kontrolował cało swoją moc. Powiedziałem rodzicom rok później rodzice wysłali mnie własnie o tubym się kształcił za maga wody.


jak w awatarze tak podobnie wyglądam tylko, że mam inne włosy i mogę się zamieniać w syrenę wtedy kiedy mi się chce.   

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.vgaming.pun.pl www.uwmmibm.pun.pl www.forestwars.pun.pl www.ibt.pun.pl www.ls09-11.pun.pl